Bitcoin Volatility Approaching – How to Make Profit from The Downside

Bitcoin nie przekroczył granicy 12.000 dolarów i wydaje się, że teraz ponownie wchodzi w fazę konsolidacji. Jednakże nowa fala zmienności może być w drodze, ponieważ kontrakty terminowe CME i opcje na 700 mln USD wygasną 28 sierpnia, co może spowodować masową likwidację.

Bitcoin został dwukrotnie odrzucony na poziomie 11 900 USD, a następnie nastąpiła duża wyprzedaż, która jeszcze bardziej obniżyła cenę Bitcoina. Jeśli Bitcoin nadal będzie spadał, większa korekta do poziomu 9.600 dolarów wydaje się możliwa.
Ale niektórzy analitycy pozostają przekonani o krótkoterminowym ruchu cen i uważają, że ostatnie spadki drobnych korekt przed Bitcoin Billionaire ponownie przetestować poziom 12.000 dolarów. „Impas w Bitcoinu wydaje się być zdrowy“, powiedziała Katie Stockton, analityk Fairlead Strategies. „Jest miejsce na dalszy krótkoterminowy spadek z poparciem w obszarze 10.0000-$10.055, gdzie był kiedyś opór, i miejsce na krótkoterminowe wyprzedanie terytorium.“

Jak BTC Futures generuje zyski?
Bitcoin nie osiągając wyższego poziomu jest z pewnością zły dla niektórych posiadaczy, ale możemy jak najlepiej wykorzystać sytuację handlując kontraktami terminowymi.

Handel kontraktami terminowymi BTC umożliwia inwestorom długie lub krótkie BTC, dzięki czemu mogą oni zarabiać pieniądze tak długo, jak długo ich prognozy są słuszne. Podczas gdy spot traderzy zarabiają tylko wtedy, gdy cena Bitcoin’a rośnie. Ponadto, inwestorzy mogą pożyczać dźwignię finansową od giełd, aby zwiększyć swoją siłę nabywczą, a tym samym pomnożyć swoje zyski.

Zobaczmy jak:

Krok 1: aktualna cena BTC wynosi 11.000$. Jeśli uważasz, że cena spadnie, możesz otworzyć krótką pozycję z 0,01 BTC. Teraz, 0.01 BTC może nie wydawać się dużo, ale przy 100x dźwigni finansowej, możesz otworzyć kontrakt o wartości 1 BTC.

Krok 2: Kiedy cena BTC spada do 10,000$, zamykasz pozycję.

Zysk: ($11,000 – $10,000) * 1 BTC/$10,000=0,1 BTC.
ROI: 0.1/0.01*100%=1000%

Bexplus jest wiodącą platformą kryptograficznych instrumentów pochodnych oferującą 100x dźwignię finansową w kontraktach terminowych BTC, ETH, EOS, LTC i XRP. Bez KYC, bez opłat depozytowych, inwestorzy mogą korzystać z najbardziej uważnych usług, w tym całodobowej obsługi klienta przez 7 dni w tygodniu.

Rachunek demonstracyjny z 10 BTC

Bexplus jest jedną z niewielu giełd, które oferują bezpłatne konto demo, co pozwala na zapoznanie się z jej zasadami i widgetami handlowymi. Wewnątrz rachunku demo znajduje się 10 BTC, na których inwestorzy mogą ćwiczyć i wypróbowywać strategie według własnego uznania.

Portfel BTC: do 30% Odsetki za zwłokę bez żadnego ryzyka
Użytkownicy Bexplus mogą czerpać zyski nie tylko z handlu. Dołącz do portfela Bexplus, aby zarabiać do 30% rocznych odsetek bez podejmowania ryzyka. Z odsetkami w wysokości do 30% w skali roku, jest to bez wątpienia jedna z najbardziej dochodowych stóp w branży.

Podczas gdy większość platform pożyczkowych wymaga od handlowców wpłaty co najmniej 1 BTC, handlowcy mogą dokonać wpłaty od 0,05 BTC na Bexplus.

Handluj swobodnie na Android i iOS
Najwyższej rangi aplikacja Bexplus integruje wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia (wykresy w czasie rzeczywistym, różne wskaźniki, powiadomienia o nowościach itp.), zachowując jednocześnie minimalistyczny i intuicyjny interfejs. Dzięki aplikacji Bexplus możesz zarządzać swoim kontem w dowolnym miejscu i czasie. Co więcej, całodobowe powiadamianie o zmianach cen może na bieżąco informować Cię o dużych zmianach cen, co ułatwi Ci zabezpieczenie pozycji.

Aktywność wpłat na 100% BTC Cashback
Zdeponuj BTC na koncie Bexplus i uzyskaj 100% bonus BTC, który może być również wykorzystany do handlu kontraktami terminowymi. Dodatkowo, więcej marż zmniejsza prawdopodobieństwo przymusowej likwidacji. Im więcej depozytu, tym więcej otrzymasz bonusu. Do 10 BTC jest dostępnych dla każdej wpłaty.

Skuteczny inwestor zawsze dywersyfikuje swoje strategie i dostosowuje się do zmian na rynku. Bexplus oferuje nieskończone możliwości osiągania zysków. Nie wahaj się dołączyć do Bexplusa i domagać się swoich bonusów!