Bitcoin SV, Stellar, VeChain Analiza cen: 16 września

Poza Bitcoinem, wszystkie główne altcoiny były poddawane poważnym korektom w ciągu ostatnich 24 godzin i wydawało się, że od tego momentu deprecjacja będzie się tylko pogarszać. Cena Bitcoina wzrosła o ponad 1,6% w ciągu ostatnich 24 godzin i obecnie wynosi 10.871 dolarów.

Takie jak Bitcoin SV, Stellar i VeChain również wykazały spadek w ciągu ostatnich kilku godzin, jeżdżąc z niedźwiedziami od tej pory.

Bitcoin SV [BSV]

Cena Bitcoin SV pogarsza się odkąd spadła poniżej 200 dolarów. Aktywa próbowały manewrować, ale presja na sprzedaż była silna dla BSV. W czasie prasy żeton reprezentował wzór trójkąta zstępującego, co sugerowało dalszy niedźwiedzi ruch.

Bitcoin SV miał limit rynkowy w wysokości 3,01 miliarda dolarów w czasie prasy, przy stałym wolumenie obrotów na poziomie 1,11 miliarda dolarów w ciągu ostatniego dnia. Średnia 50-minutowa pozostała jako opór ogólny na jednogodzinnym wykresie.

Relatywny Strength Index lub RSI wskazywał na rosnącą presję sprzedaży na wykresie, a Chaikin Money Flow lub CMF sugerował, że napływ kapitału zaczynał spadać wraz ze wzrostem odpływu kapitału na wykresie.

Stellar [XLM]

Teraz, w ciągu ostatniego dnia, Stellar spadł o 2,58 procent w rankingach, ale w ciągu ostatnich kilku godzin, wydaje się, że XLM próbuje wrócić. 17. miejsce w rankingu aktywów kryptograficznych próbuje przenieść się powyżej 50-Moving Average, ale wydaje się to mało prawdopodobne w tym momencie. Z limitem rynkowym w wysokości 1,62 mld dolarów na wykresie, wolumen obrotu XLM w ciągu ostatniego dnia był bardzo niski i wynosił 178 mln dolarów.

Wstęgi Bollingera XLM sugerowały większą zmienność w czasie prasy, ale wstęgi te wydawały się zbieżne w czasie prasy, co sugeruje mniejszą zmienność w ciągu kilku następnych godzin. Jednakże, Chaikin Money Flow lub CMF sugerowały, że napływ kapitału nadal wzrastał na wykresach i pozostawał o krok przed odpływem kapitału.

VeChain [VET]

Wreszcie, VeChain wykazał spadek na rynku o 3,59 procent, który został oznaczony wraz z limitem rynkowym w wysokości 796 milionów dolarów. VeChain uplasował się na 26. miejscu na wykresie, ponieważ żeton nadal dusił się pod wpływem niedźwiedziego pędu. Wraz ze spadkiem ceny do 0,0122 USD w czasie prasy, jego limit rynkowy pozostał na poziomie 796 mln USD przy wolumenie obrotów 146 mln USD.

Wskaźniki rynkowe również były niedźwiedzie w zgodzie. Linia MACD zawisła pod linią sygnałową wskazując na silną niedźwiedzią presję, podczas gdy linia kropkowana Parabolic SAR pozostała powyżej świeczników. Bollinger Bands pojawiły się równolegle do siebie, sugerując ciągłą zmienność.